GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vedete care-si etaleaza..... talentele

+5
Nana_Duval
mrs nobody
wind30s
atat de simplu
pitulicea
9 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Sam 28 Ian - 22:26

Rezumarea primului mesaj :

Pentru unele persoane, sa ajunga vedete, nu e foarte greu, intrucat au fost inzestrate de la natura cu talent.
Pentru altele, e ceva mai greu, dar nu imposibil. Daca n-au fost inzestrate cu prea mult talent, poate au fost inzestrate, in schimb, cu un trup frumos si lipsa de pudoare Wink Suficient ca sa se faca remarcate, apoi cunoscute, iar mai apoi... solicitate sa-si arate nurii pentru a deveni celebre Very Happy
Ce parere aveti despre asta?
Faptul ca pozeaza nud, e un plus sau un minus in cariera? Dar in imagine? (din punctul vostru de vedere)
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 7 Ian - 14:32

Un tanc, care zic eu, arata sexy Smile Uite ca si femeile plinute pot fi sexy, nu doar slabanoagele.
Interesant calendar. Femei stralucitoare .... care nu stralucesc prin frumusete. Imi place ideea. Cool
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Joi 7 Ian - 14:37

Pitu, daca inteleg bine, este Serena Williams, desi nu as fi recunoscut-o in postura asta Laughing Este doar fibra si muschi, numai plinuta nu este. Dar are o constitutie atletica foarte...atletica, nu cred ca exista ceva grasime in corpul ala sculptural. Razz
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 7 Ian - 14:44

Eu am recunoscut-o, pentru ca o mai vazusem la fel de "atletica" si acu' vreo doua zile, in costum de baie. Pe net, fireste.... ca nu mergem la aceeasi piscina. Laughing
O fi fibra, nimic de zis, dar are si grasime si celulita. E foarte evidenta. Celulita se face oricum, de la alimentatie.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 7 Ian - 14:50

Uita-te bine la poza asta. Nu vezi grasime? Eu o vad Smile  Formele alea nu-s muschi.  Sunt muschi acoperiti de grasime....cam asa arat si eu  Laughing

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Joi 7 Ian - 14:56

nu stiu, eu cred totusi ca-s muschi, nu bag mana in foc... dar zic si eu confused
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 7 Ian - 15:02

Eu bag mana-n foc ca-i plina de celulita Laughing Laughing Cand o vad pe ea, parca ma vad pe mine rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  atat de simplu Joi 7 Ian - 16:21

Pe partile laterale ale picioarelor, mi se pare si mie ca vad grasime. Sigur e ceva si pe fund. Laughing  Am ochiul format cu lucrurile astea. Twisted Evil
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  shadow Joi 7 Ian - 18:07

Vorbiti despre celulita de parca ar fi un soi de raie Very Happy  , si nu ceva firesc , natural Rolling Eyes  ...
Probabil are si Serena , inevitabil chiar si la o sportiva  : cat  credeti ca o deranjeaza  ? Laughing Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 7 Ian - 19:42

Si eu am ochiul format. Am vazut zeci si zeci de trupuri musculoase in 8 ani de fitness, plus ca sunt foarte critica la capitolul asta, mai ales cu mine. Serena are grasime si celulita, ca majoritatea negreselor, dupa o varsta (nu prea inaintata).  Asta nu o impiedica sa arate bine, asa "tanc" cum e Laughing  Inca arata bine, dar nu pentru mult timp.
Si aici se vede bine ca e grasa. Astea sunt poze surprinse pe plaja de paparazzi, nu poze prelucrate, pentru reviste si calendare Smile


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 3 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum