GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

+2
shadow
pitulicea
6 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 21:12

Rezumarea primului mesaj :

Berbec (21 martie - 20 aprilie)
Nu te potriveşti în pat cu nativul din peşti, care este prea sensibil pentru gusturile tale, dar şi cam nehotărât. Pe de altî parte, bărbatul din capricorn ţi se pare conservator şi nu este tocmai dispus să te uimească cu tot felul de tehnici noi, care te încântă pe tine atât de mult. De asemenea, nu are un apetit care să te mulţumească.

Taur (21 aprilie - 21 mai)
Nu eşti pe aceeşi lungime de undă cu nativii din vărsător, care au adesea tot felul de idei ciudate, care pe tine nu te încântă deloc. Nu-ţi plac schimbările bruşte şi neobişnuite, iar bărbaţii din vărsător sunt recunoscuţi pentru asta. Nici cu cei din peşti nu te înţelegi prea bine în pat pentru că sunt prea sensibili şi schimbători.

Gemeni (22 mai - 21 iunie)
Nu prea înţelegi ce vrea bărbatul din rac de la tine în pat şi nu-ţi place că trebuie să citeşti printre rânduri. Preferă de asemenea să fii tu liderul şi să iei iniţiativa, ceea ce nu prea îţi place la un bărbat. Cu nativul din capricorn nu eşti pe aceeaşi lungime de undă pentru că tu te plictiseşti repede, iar el este destul de reticent faţă de schimbări.

Rac (22 iunie - 21 iulie)
Nu simţi acea conexiune cu nativul din gemeni, care ţi se pare distant şi rece. Ai nevoie de afecţiune şi atingeri delicate, iar firea lui prea analitică nu îţi dă voie să te simţi în largul tău. Nici cu bărbatul din balanţă nu ai parte de momente senzaţionale în pat pentru că fiecare dintre voi vrea ca celălalt să aibă iniţiativa.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Mier 24 Oct - 13:25

Cu Sagetatorii tot de cate 4 ani, experientele? Very Happy
4 X 4 = 16 ani
Ori ai inceput foarte devreme, ori le-ai suprapus, experientele Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  simy Mier 24 Oct - 13:27

Laughing nu...cu ei doar2...3 luni
simy
simy
2
2


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Mier 24 Oct - 13:35

Cu un Sagetator nici eu n-as rezista mai mult Laughing Laughing Sau ei cu mine Very Happy Eu sunt fidela si casnica, ei sunt opusul meu Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  simy Mier 24 Oct - 13:48

Asa este...Sagetatorii cu care am avut,, de-a face,,..pe langa ca sunt aventurieri si le place viata la maxim..nu neg faptul ca si mie imi cam place viata,sunt f gelosi...deasta nu am rezistat nici eu prea mult Laughing
simy
simy
2
2


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  Pingu Mier 24 Oct - 13:52

Cate barfe despre sagetatori. Laughing
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta - Pagina 2 Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum