GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine este femeia din fanteziile tale?

+10
dcbal
soryn
Gigi
Bogdan_C
criss
tegeusa
shu
Obi-Wan Kenobi
seaman65
pitulicea
14 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Cine este femeia din fanteziile tale?

Sotia/iubita mea
 
Sotia/iubita prietenului meu
 
O fosta iubita
 
O necunoscuta
 
O celebritate
 
Un... barbat
 
O negresa
 
O femeie in uniforma
 
Nu stiu, nu am fantezii
 
 
 
Vezi rezultatele

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 18:52

Rezumarea primului mesaj :

Cine este femeia din fanteziile tale?
Hai sa vedem ce fel de fantezii au barbatii sau, mai exact: CU CINE? Evil

Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului.
Nu e nevoie sa ne spuneti ce ati votat. Bifati in sondaj si dati click pe Trimite votul! Daca nu vreti sa stim care va sunt fanteziile, nu vom afla.
Insa, daca doriti sa faceti comentarii, noi ne vom bucura sa le citim Wink study
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  tegeusa Mar 16 Oct - 10:43

Seman, ma abtin. de la sampanie ma doare capul Sad
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Mar 16 Oct - 12:16

Pai bei bere, doar te scalzi in sampanie. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  criss Mar 16 Oct - 15:21

am votat si eu... necunoscuta nu iti limiteaza imaginatia...
dar nu stiu cum de a iesit 13%+13%+13%+63%=102% cum ma-sa...?!? o fi vreo eroare?!?! Very Happy
mai bine ...nu conteaza -- necunoscuta e "limitless"... Shocked Laughing Cool Very Happy Smile Wink bounce cheers Dance Laughing

Smile)
criss
criss
2
2


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 16 Oct - 15:24

Laughing Laughing Laughing
Ai stat sa calculezi?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  criss Mar 16 Oct - 15:43

nu... mi-a sarit in ochi...Very Happy
criss
criss
2
2


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Mar 16 Oct - 16:31

Esti contabil de meserie? Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  criss Mar 16 Oct - 19:02

nope! Very Happy
criss
criss
2
2


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Bogdan_C Mier 17 Oct - 11:25

oops... cred ca nu am prea multa imaginatie... eu am bifat o fosta iubita... asta o inseamna ca sunt "bolnav"? Very Happy
Bogdan_C
Bogdan_C
1
1


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mier 17 Oct - 11:26

Esti la fel de bolnav ca mine Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Mier 17 Oct - 12:15

De ce-ai fi bolnav? E o femeie, nu un barbat. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Gigi Mar 5 Feb - 8:25

sotia si iubita .....sunt doua notiuni total diferite , nu ?

Gigi
1
1


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 5 Feb - 8:39

Da, sunt diferite... Insa aici e vorba de fantezii. Daca fanteziile sunt cu femeia cu care esti deja....sau cu o alta.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  soryn Mar 5 Feb - 9:38

Amm bifat la "O necunoscuta" ,dar ,sincer, nu mai stiu de cand nu mai am fantezii confused , as da vina pe varsta desi nu vreau sa accept asa ceva
Totusi sondajul m-a pus pe ganduri , ar trebui sa reflectez la problema aceasta Laughing
soryn
soryn
4
4


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 5 Feb - 9:45

Laughing Laughing Dupa ce reflectezi o sa vrei sa schimbi votul? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  dcbal Mar 5 Feb - 14:55



Am ales "'o fosta iubita "' prin faptul ca sotia mea e dusa SUS de 1 an si 1/2 ....nu vreau sa am "'fantezii "cu ea
( sa stea linistita ACOLO ! )...

Sinceritatea ma doboara ( si e grav !---asta e ! )

Dupa o "'aventura "' , e placut sa mai ai si fantezii ! ( de aceea sunt oameni !--traim ....)

..... of, of , .....( stii tu "'apelativul "' ) , ma pui in "'incurcaturi "' mari in a da raspunsurui ...


Sa auzim de bine !
dcbal
dcbal
3
3


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 2 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum