GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stima de sine

4 participanți

In jos

Stima de sine  Empty Stima de sine

Mesaj  miadana Sam 9 Feb - 14:42

Buna ziua!
Stima de sine , imaginea de sine si plierea pe profilul interlocutorului si tuturor celor cu care vin in contact

Cuvinte mari la tot pasul , le folosesc si eu! Ce e mai frumos în tot e atitudinea ce transpare în limbajul uzual și cel corporal.A avea stima de sine echilibrata aduce si un suport destul de serios in viata profesionala cat si cea personală.
miadana
miadana
1
1


Sus In jos

Stima de sine  Empty Re: Stima de sine

Mesaj  pitulicea Sam 9 Feb - 14:54

Sa inteleg ca o sa ne dai cateva sfatusi si o sa ne spui cateva lucruri utile pentru a ne ajuta sa ne crestem stima de sine, in cazul in care nu am ajuns la nivelul echilibrat de care vorbeai? Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stima de sine  Empty Re: Stima de sine

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:27

pentru mine stima de sine este ceva controlabil si perefer sa nu duca la egoism
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Stima de sine  Empty Re: Stima de sine

Mesaj  pitulicea Mier 10 Iul - 18:37

E bine daca o poti controla. Eu nu ma pot lauda cu asta. Am momente cand o pierd, apoi iar o regasesc si mi-e bine cu mine. Smile
miadana a deschis subiectul asta - cam lipsit de noima, zic eu - si ne-a lasat balta.
plierea pe profilul interlocutorului si tuturor celor cu care vin in contact
Eu nu inteleg chestia asta. De ce m-as plia pe profilul tuturor? Cine-as mai fi EU pana la urma? scratch Daca m-as plia dupa fiecare, in mod cert mi-as pierde stima de mine Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stima de sine  Empty Re: Stima de sine

Mesaj  myrk Joi 11 Iul - 23:14

Io m-as plia pe profilul interlocutoarei. Cu toata stima. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Stima de sine  Empty Re: Stima de sine

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum