GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SERIALE

+33
Pingu
shadow
YepurasAlexandra
Asgard
Mandarax
Adriatica
wind30s
JeSsYkA
habibi77
Obi-Wan Kenobi
Nicole
teardrop
fotohobby
atat de simplu
Nana_Duval
mrs nobody
eugenpopescu88
tegeusa
snow
Monica777
serpico
Demostene
Tizona
seaman65
Violoncella
oli
lynn
pitulicea
moonstone
GESF
Luna
Radu
HAUU_HAUU
37 participanți

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty SERIALE

Mesaj  HAUU_HAUU Dum 22 Aug - 11:00

Rezumarea primului mesaj :

ce seriale ati vazut/vizionat in prezent , care v-au placut sau care v-au impresionat?
idei , pls Very Happy
HAUU_HAUU
HAUU_HAUU
2
2


Sus In jos


SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  atat de simplu Lun 21 Aug - 17:56

Sunt doar 3 sezoane aparute, probabil ca al 4-lea va aparea anul viitor. Asa ca ai zis bine ca te apuca 2018.  Laughing Eu mai am de vazut sezonul 3, abia a aparut subtitrarea pentru episodul 10.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  shadow Vin 19 Ian - 18:23

M-am oprit la acele doua episoade :  multe seriale si timpul meu alocat acestui mod de relaxare  insuficient , am mai selectat din ele si Fargo a pierdut din start  Rolling Eyes   ...pentru acest sfarsit de saptamana mi-am propus sa vad ultimele episoade aparute din Vikings sezonul 5 si probabil printre picaturi vreun film romantic : sa-mi hranesc si partea mai sensibila a sufletului cu ceva  nu doar pe cea violenta , nu ? Cool Laughing Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  shadow Vin 18 Ian - 21:02

Ceva nu se leaga in mesajul meu anterior datat 19 ian 2018 : vorbeam despre Vikings sezonul 5 Rolling Eyes , sezon care a aparut la sfarsit de 2018  , asta seara urmaresc primul episod .

Un serial istoric , o ciocnire intre civilizatii : cea anglo-saxona , catolica   si paganii nordicii , blonzi cu ochii albastri , trupuri atletice , razboinici cruzi precum zeii ce-i proslavesc .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Vin 18 Ian - 21:23

Cruzi? Nu ma indeamna sufletul spre asa ceva Very Happy

Eu ma uit la Friends. Ma amuza. De sarbatori am vazut 6 sezoane. Acuma-s la al 7-lea, dar am lasat-o ceva mai moale, ca mai am si alte lucuri de facut, nu doar sa rad Very Happy Asta e unul din serialele care imi plac. La seriale "serioase" nu vreau sa ma uit.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  shadow Dum 1 Dec - 23:02

"Games of thrones" , un serial vechi pe care abia l am descoperit , asa s eu , mai in urma cu noutatile Very Happy ...am ajuns la sezonul 3 , patru episoade am vizionat numai azi ... imi plac povestile fantastice inspirate din trecutul nostru ...trecutul acela mai putin frumos , apropiat de realitate ...
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Lun 2 Dec - 11:40

Eu l-am descoperit mai demult, dar nu l-am vazut Laughing Nici nu cred ca o sa-l vad vreodata.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  myrk Lun 2 Dec - 21:55

Laughing Simpla ohoho! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  shadow Mier 4 Dec - 21:43

Nu stiu ce ar face Simpla , eu tocmai am vazut primul episod din sezonul 4 ... fara acesta mai sunt inca 4 sezoane : am ce face de sarbatori daca nu plec pe undeva Very Happy ...
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  pitulicea Mier 4 Dec - 21:47

Daca pleci, ia-ti laptopul cu tine Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

SERIALE - Pagina 14 Empty Re: SERIALE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum