GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intamplari paranormale

+15
bcdcdag
seaman65
itina
veronica_franco
Davidova
antonyo121982
tegeusa
Angel
Anna
atat de simplu
aspidistra76
snow
Radu
pitulicea
habibi77
19 participanți

Pagina 2 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Joi 4 Feb - 11:58

Rezumarea primului mesaj :

In clasa a VIII a ne-a fost "delegata" o noua diriginta, profesoara de franceza, care la ora de dirigentie ne citea despre telepatie......asta m-a pus pe ganduri rau....
Pe la 15 ani, sub influienta cartilor pe care ni le citea diriga, am inceput sa am insomnii.....ma stresa foarte tare gandul ca nu stiu eu unde este limita universului, asta daca avea o limita. Laughing 🐒 in una din nopti, cum ma chinuiam eu sa adorm, am strans foarte tare din ochi si am vazut( cu ochii inchisi) multi ochi stralucitori. iti dai seama ca m-am speriat. am deschis ochii si la marginea patului am vazut 2 umbre....am crezut ca fac infarct...am vrut initial sa tip, n-am putut ca avream gura inclestata, am vrut sa ma misc, n-am putut ca eram paralizata....asa ca am asteptat....una din ele ii zice celeilalte(telepatic): i'auza ma , nu-i e frica de noi, hai s-o speriem putin......si cea care a vorbit se apropia de mine....am inchis ochii si mi-am spus "asta a fost tot"...si am asteptat....am vazut ca nu se intampla nimic am deschis ochii dar disparusera....asta a fost prima mea experienta ciudata....si daca aveti rabdare o sa aflati si ce-i cu vrajitoria....


Ultima editare efectuata de catre habibi77 in Joi 4 Feb - 14:10, editata de 1 ori
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:14

pitulicea_de_stepa a scris:Am patit si eu de doua ori chestia asta, dar a fost pura coincidenta. Cand eram la scoala generala, imi uram diriginta si chiar ii doream raul in sinea mea. S-a intamplat ca i-a si murit sotul si copiii intr-un accident. Apoi, la fostul loc de munca, era un singur om cu care nu ma intelegeam si cu care intam mereu in conflicte. Si lui i-am dorit raul.... si chiar a murit.
De-atunci, n-am mai urat pe nimeni. Oare e timpul s-o fac? Macar sa stiu daca a fost coincidenta au ba Laughing

Lucrurile astea se intampla de regula in felul urmator: eu iti fac tie rau, tu te infurii si mie mi se intampla raul pe care ti l-am facut......Cam greu sa faci pe cineva sa moara...dar nu-i imposibil.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:15

pitulicea_de_stepa a scris:Laughing Laughing
Cu alte cuvinte, trisai Razz

cam asa ceva... Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  pitulicea Dum 14 Mar - 13:19

Ei... nu i-am facut eu sa moara. Soarta!
Dar am zis ca poate ar fi bine sa nu mai gandesc asa urat despre oameni si sa nu le mai vreau raul, cu toate ca-s constienta ca nu eu le-am influentat soarta si viitorul. Au fost doar coincidente.
Pe de alta parte, iubi mai face misto de mine. Toate cuplurile la care a fost la nunta, impreuna cu mine, au divortat Very Happy Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:20

Laughing Laughing Laughing

Ai mana buna, adu-mi aminte sa nu te invit la a mea. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  pitulicea Dum 14 Mar - 13:22

Las' ca am un preten la care-i place sa tot schimbe femeile. Ma cheama el Very Happy
La doua nunti am fost deja... urmeaza a treia Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:22

Ce tare rolling on the floor rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  snow Dum 14 Mar - 13:24

Faci nunta Habi? Asa , fara sa ne chemi si pe noi? Se poate?!
snow
snow
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  pitulicea Dum 14 Mar - 13:25

Si la nunta la sora-mea am jucat deja de doua ori... Acum isi cauta alt barbat rolling on the floor rolling on the floor

La a 3-a ei nunta, chiar nu ma mai duc. Vreau s-o vad odata fericita...pentru totdeauna Very Happy
Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:26

snow a scris:Faci nunta Habi? Asa , fara sa ne chemi si pe noi? Se poate?!


Daca o sa fac...desi nu cred. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  snow Dum 14 Mar - 13:26

Hopa, da' ce-i acolo, Muntele Gaina?
snow
snow
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Dum 14 Mar - 13:26

pitulicea_de_stepa a scris:Si la nunta la sora-mea am jucat deja de doua ori... Acum isi cauta alt barbat rolling on the floor rolling on the floor

La a 3-a ei nunta, chiar nu ma mai duc. Vreau s-o vad odata fericita...pentru totdeauna Very Happy
Laughing Laughing

Laughing mi-e rau
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  pitulicea Dum 14 Mar - 13:36

Pura coincidenta Angel
Da-i place lui iubi sa rada de mine. Mereu ma gaseste de tap ispasitor Very Happy Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Mar 23 Mar - 9:10

Eram prin clasa a IX, la ora de mate. Profa ne-a predat o lectie si apoi ne-a scris un exercitiu pe tabla, dintr-o culegere. Eu eram foarte relaxata si foarte atenta la exercitiu. S-a intors spre clasa si a intrebat: "stie cineva sa-l faca?" Creierul nostru este un instrument minunat. Atunci, pt o fractiune de secunda (atat cat a pus profa intrebarea ) am fost constienta de mecanismele pe care le foloseste. Este incredibila viteza cu care opereaza. Am rezolvat acel exercitiu pe o tabla imaginara intr-o secunda. I-am dat raspunsul imediat ce a terminat de pus intrebarea. S-a uitat la mine, apoi s-a uitat la sfarsitul culegerii si m-a intrebat daca am culegerea si m-am uitat la rezolvare. N-o aveam. Nu m-a crezut asa ca m-a scos la tabla sa-l rezolv. Nu cred ca mai este nevoie sa va spun ca toata lumea se uita la mine ca la o ciudatenie. Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  pitulicea Mar 23 Mar - 11:01

Laughing Laughing
Si eu m-as fi uitat la fel. Matematica mi-a dat de furca intotdeauna.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  habibi77 Mar 23 Mar - 11:07

Mie mi-a placut....matematica, fizica, chimia .....acum nu mai stiu nimic scratch ciocanel
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Intamplari paranormale - Pagina 2 Empty Re: Intamplari paranormale

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum