GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

+7
RALUCA
habibi77
Adriatica
deea
snow
pitulicea
cinefilul
11 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  cinefilul Joi 10 Feb - 15:41

Rezumarea primului mesaj :

cinefilul
cinefilul
1
1


Sus In jos


CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  Pingu Vin 1 Feb - 11:53

tre sa ma relaxez si io cu asta cand ajung acasa Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 1 Feb - 11:56

Am mai jucat o tura si la viitorul apropiat am nimerit aceeasi carte Laughing Laughing N-am mana buna azi Very Happy Eu vreau alt viitor apropiat Very Happy
Pe restul cartilor nici nu le-am mai intors. Mi-a fost lene.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  freda white Vin 1 Feb - 17:53

vrajalaaaaa!!! Laughing
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 1 Mar - 21:39

Habi, cu ghiocul ei, mi-a amintit de jocul asta idiot Very Happy
N-am prea inteles ce mi-a zis, da' mi-a zis ca sunt singura si asa voi ramane Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  habibi77 Vin 1 Mar - 21:43

Laughing Laughing Laughing ia sa intreb si eu unde mi-e iubitul! Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 1 Mar - 21:57

Unde zice ca e? Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  habibi77 Vin 1 Mar - 21:58

Cica e ocupat cu afaceri, da' ma iubeste. Very Happy Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 1 Mar - 22:00

Laughing Laughing Ce carte era aia? s-o trag si eu.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  habibi77 Vin 1 Mar - 22:02

Nu era o singura carte, asta e rezumatul. Laughing Razz Da' tu crezi ca m-am uitat la poze? Abia am reusit sa citesc textul.... mi-e lene sa-mi caut ocularii. Rolling Eyes
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  atat de simplu Vin 1 Mar - 22:02

Deci intrebarile pot fi legate doar de viata sentimentala?Ma mir.Eu am multe alte intrebari. Laughing Sunt curioasa cine sau ce imi raspunde, le stiu deja raspunsurile. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  habibi77 Vin 1 Mar - 22:06

Incearca runele cand te plictisesti de tarot. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 13:26

Mi-am dat in carti iar  Laughing  Cica imi intalnesc iubirea in viitorul apropiat.  Evil 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  Pingu Vin 4 Apr - 13:53

o prostie.  Laughing 
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 13:55

Cand trece viitorul apropiat, o sa-ti spun daca a fost prostie  Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Vin 4 Apr - 14:09

Si eu ce carte trebuie sa aleg? Ca la prima carte aleasa mi-a zis ca iubitul meu mai are pe altcineva, o iubita, sotie sau amanta, desi ma iubeste numai pe mine. Adica asta ar trebui sa ma multumeasca.  Neutral Iar la cartea a doua imi zice numai baliverne, ca s-au rezolvat toate problemele,etc.etc.
Prostii!!!!
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 2 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum