GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai putea (ai fi in stare)?

+34
eledas
aproape aievea
shu
veronica_franco
parwous
RALUCA
Pingu
Blossom777
soryn
anit05
arriatna
elis27
dall
fata_cu_sosete_de_diamant
no.body
oli
Adriatica
Nospheratu
serpico
GANDACEL
cautaltceva
atat de simplu
mrs nobody
tegeusa
mielusica
Queensland
moonstone
Nana_Duval
habibi77
pitulicea
teardrop
freda white
raichu
Violoncella
38 participanți

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  Violoncella Lun 3 Oct 2011 - 18:12

Rezumarea primului mesaj :

De multe ori suntem pusi in situatii noi, in care nu stim cum am reactiona. Am fi oare in stare sa nu raspundem unei obraznicii, sa trecem pe strada linistiti pe langa un om cazut la pamant, am putea sa radem cand lacrimi sapa in suflet?
Aici e doar un exercitiu de imaginatie, asa ca ii mult mai usor, nu-s consecinte Smile Cum functioneaza, deja cred ca banuiti.
Prima persoana pune intrebarea, urmatoarea raspunde (cu detalii) apoi adreseaza o alta intrebare.

Si intreb eu.

Ai putea sa alergi fara oprire 5 km?



Adaugat de admin: Pentru raspunsurile mai scurte de 5 cuvinte, dau vot rosu Evil
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos


Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  pitulicea Joi 6 Ian 2022 - 21:23

N-am fost niciodata in stare sa rod unghii. Urat obicei. Sora-mea isi rodea mereu unghiile si ma scotea din sarite cand o vedeam. Eu n-am ros nici un fel de unghie, nici de la maini, nici de la picioare. Evil

Ai fi in stare sa mergi la un concert Fuego si la final sa-i duci un buchet de flori? Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  dorina_s Joi 6 Ian 2022 - 23:17

Chiar im place Fuego deci i-as duce si un buchet de flori si poate i-as cere un autograf.
Ai putea manca lacuste?
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  pitulicea Joi 20 Ian 2022 - 12:57

Laughing Laughing Daca as fi rupta de foame si nu as avea nimic altceva "la schimb", as fi in stare sa le mananc si pe alea. Altfel, asa de fitza, nu cred ca le-as manca Very Happy Prefer o carnita cu slaninuta.

Ai putea sa stergi din lista de prieteni de pe Facebook pe toti cei care gandesc diferit de tine?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  myrk Sam 5 Feb 2022 - 15:22

Da. Si chiar e recomandat. Mai recomandat ar fi chiar sa-i dai block. Ca sa fii sigur. Laughing Mai nou ii ignor. Pai nu poti toata ziua sa-i lasi sa te calce pe bombeuri si sa-ti strice permanent buna dispozitie. Mai ales acum ca tot tzaranu' are acces la libera exprimare- te ingrozesti ce poti citi de fb! Nu mai spun de "influensari". Laughing Acum depinde si de modul de gandire. Daca ai ceva de invatat, e foarte bine ca gandeste diferit de tine. Eu ma refeream la prostia agresiva. Sau pasiva. Laughing

Ai avea rabdare sa gatesti? Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  pitulicea Mar 12 Apr 2022 - 10:04

Uite ca pot, sunt in stare si uneori chiar a, rabdare sa gatesc. Numai timp nu am suficient Laughing  As avea mai mult, daca nu as fi ahtiata dupa bani si nu as munci suplimentar Laughing  Cel putin de cand a inceput postul asta, am gatit destul de mult. M-am saturat sa mananc pateu vegetal, asa ca am gatit. confused

Ai fi in stare sa pui de un flash mob dance intr-un mall?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  zaraza26 Dum 19 Feb 2023 - 22:52

O, da! Planul meu e ca la pensie să înființez un club de dans în Năsăud și ar fi frumos să reușim să facem măcar un flash mob. Poate apare un mall în Năsăud până atunci! rolling on the floor

Ai fi în stare să îmbrățișezi persoane străine pe stradă de Ziua Îmbrățișărilor?
zaraza26
zaraza26
4
4


Sus In jos

Ai putea (ai fi in stare)? - Pagina 16 Empty Re: Ai putea (ai fi in stare)?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum