GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Sam 30 Noi - 15:33

A pus-o....la pastrare, pana va da de-o fraiera Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Sam 30 Noi - 15:45

Laughing De ce ganditi voi asa, oare? scratch Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Sam 30 Noi - 16:10

Oare cum ar trebui sa gandim? Rolling Eyes  Sa fim in al 9-lea cer pentru ca vrea unu' sa-si elibereze samanta si ne ia drept recipiente de colectare a spermei? Scuze....dar eu asa ma simt cand cineva imi face astfel de propuneri directe (mai ales daca-i insurat).
Spre norocul meu, la servici nimeni nu-si permite sa-mi vorbeasca asa. Twisted Evil 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Sam 30 Noi - 16:44

Intrebarea e cum de-si permite! Twisted Evil Mie sa-mi propuna asa ceva, i-as da (tot Twisted Evil ) cu ceva in caputz! ciocaneala Twisted Evil 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Vizitator Lun 2 Dec - 10:58

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Imi inchipuiam cum sa-i propuna cineva lui Myrk sa fie recipient de colectare de spermatozoon spermatozoon spermatozoon rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 2 Dec - 11:01

Laughing Laughing Laughing 
Eu ma intreb in care caputz i-ar da ciocaneala 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Lun 2 Dec - 16:21

Am uitat sa precizez: daca as fi femeie, ca voi! confused Era de inteles! Aella ma si vede cu morcovu-n fund, vad ca-i surade ideea! gun La alte intrebari, nu raspund! gun 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Vizitator Lun 2 Dec - 18:58

Laughing Laughing Laughing  Exact asa te-am vazut ! rolling on the floor 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Sam 21 Dec - 11:59

Laughing Laughing Laughing Mi-ati facut pofta de morcovi! ...Dar nu in fund!  Razz Laughing 
M-a vazut un coleg mancand un morcov la birou si m-a intrebat daca sunt iepuras . I-am spus "da, dar nu playboy".

@ myrk. Cum de isi permite? Probabil este incurajat de glumele pe care le fac eu.  confused Rolling Eyes Laughing N-o sa-i sparg capul doar pentru atat.  Laughing  Urechile mele au auzit altele si mai si.  Laughing Am invatat sa ignor astfel de "incidente".  Rolling Eyes 
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Dum 1 Feb - 18:16

"Te-as invita la un suc..."
Ok... Nu mi se pare atat de cretinoid. Dar de ce " te-as" si nu "te"! Ramane sa raspund si eu " as" in loc de " da"... Very Happy
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 8 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum