GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 21:07

Putin suspans nu strica... Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 21:19

Esti sigur ca nu erai prea cazut pe ganduri incat ar fi posibil sa fi ratat finalul povestii? Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Vin 29 Noi - 21:21

Laughing Si acum incearca sa gaseasca cel mai bun final posibil, alegandu-l din variantele noastre! Razz 
Myrk...Razz 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 21:23

Lasa omul sa compuna,Itina! Laughing Anihilezi creatia. Very Happy Trebuie concentrare.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Vin 29 Noi - 21:26

Oricum, topicul fiind despre texte "de agatare", m-as gandi la un final mai fara final... Desi, fiind "cretinoid", nici nu mai stiu daca gandesc bine ori ba.
Trebuie concentrare, asa-i! Sssst!!!
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 21:36

Laughing Ce creatie? E fapt real! confused Adevarul e ca nu stiam cum sa ajung cat mai repede acasa! confused Nu-mi ardea sa fiu agatat de fete in tramvai! confused Asa incat fiecare si-a vazut de drumul lui! Very Happy Laughing In (cu totul) alte conditii, as fi percutat! Very Happy Dar nu erau nici locul, nici timpul, nici momentul potrivite! Very Happy confused 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 21:41

Si-a fost greu sa spui? Razz La asta ma gandeam si eu, evident. Laughing  Laughing 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 21:48

Laughing Laughing Inseamna ca ai o parere buna despre mine! Razz Laughing Itina se gandea la numere de telefon! Razz Laughing Na, fiecare se gandea la altceva, de exemplu Pitu la o partida de sex! Very Happy Razz Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 21:50

Daca asta inseamna ca am o parere buna despre tine, accept argumentul. Laughing 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Sam 30 Noi - 14:38

Laughing Laughing Laughing  N-am mai citit pe aici de mult timp, asa ca am citit cap-coada si m-am distrat. ( Vinul probabil e de vina) Razz 

Am un coleg care se crede o combinatie de Casanova si Terente. Intr-o zi mi-a spus, foarte voalat: vreau sa ma insor cu tine aici, acum! Recunosc ca m-a impresionat pana la lacrimi. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Sam 30 Noi - 14:41

Laughing Laughing Laughing  Sa se insoare?
I-as fi zis sa inceapa prin a-mi darui un inel scump Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Sam 30 Noi - 14:45

Asa o declaratie m-a lasat fara cuvinte. Very Happy Laughing  As putea sa-i fac o bucurie sa-i spun si sotiei lui. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Sam 30 Noi - 14:49

Eu cred ca voia sa spuna: vreau sa mi-o pun cu tine, aici, acum! Very Happy Laughing Eu cred ca n-ai auzit bine! scratch Scuze pentru limbaj, dar asta e parerea mea! confused 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Sam 30 Noi - 14:58

Exact asta a spus cu alte cuvinte, n-a vrut sa fie asa direct. Very Happy 
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Sam 30 Noi - 15:27

Si a pus-o sau nu? scratch 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 7 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum