GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Vin 14 Oct - 11:25

Idea Grozava idee,Tege ! ok
Habi,ar fi in stare de orice,doar ca poate s-ar astepta la un troc Very Happy
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 11:31

Very Happy Very Happy Very Happy Nici macar in gluma n-am sa-i spun ca merg cu el. Twisted Evil
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  tegeusa Vin 14 Oct - 11:32

distrugi sperantele unui suflet inocent? Sad
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Vin 14 Oct - 11:32

Sadico ! Iti place sa-l perpelesti pe sarmanul om Evil Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 11:40

Din nefericire pentru el se perpeleste singur. Am avut o discutie acum cateva luni , i-am spus foarte clar ca nu sunt interesata de persoana lui......dar se pare ca are urechile infundate, la fel ca cel ce ma suna de vreo doua luni in fiecare weekend. Acum ma suna dimineata de pe tel mobil, apoi de pe fix, si mai face o incercare si seara. Neutral

habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  dragos Vin 14 Oct - 12:26

e bine de stiut ca omul e perseverent Very Happy
dragos
dragos
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 12:39

Din cate stiu eu perseverenta este o calitate. Poate ar trebui sa-mi revizuiesc atitudinea. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  dragos Vin 14 Oct - 12:44

POATE
dragos
dragos
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  mrs nobody Vin 14 Oct - 17:22

habibi77 a scris: Am avut o discutie acum cateva luni , i-am spus foarte clar ca nu sunt interesata de persoana lui.....
si cum ai reactionat?
asta nu mi se pare perseverenta, doar egoism
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 20:06

S-a prefacut ca a inteles. Problema este ca are impresia ( a citit el in stele) ca sunt sufletul lui pereche.....cred ca am mai multe suflete pereche. Very Happy Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  raichu Vin 14 Oct - 21:42

Varianta cea mai buna ar fi cerul innorat asa cam vreo jumate de an si o sa uite ce-i spun astrele.
raichu
raichu
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 21:59

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  mrs nobody Sam 15 Oct - 9:34

asta cu sufletul pereche e un cliseu la moda Very Happy
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Melodia Sam 15 Oct - 17:24

nush daca o sa ma credeti...dar nimeni n-a incercat ...niciodata sa ma agate cu texte cretinoide Sad
uneori am fost invidioasa,alteori mandra...acum sunt doar nedumerita confused oare de ce?...ii intimidez? sunt prea rigida,sau prea urata? Sad Laughing Laughing Laughing
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  seaman65 Sam 15 Oct - 17:54

Mai degraba fericita, ca n-ai dat nas in nas cu... imbecilii.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 2 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum